Ładuję...
Trener biegania

Paweł Mazur

Mam na imię Paweł Mazur, a moja przygoda z bieganiem rozpoczęła się za sprawą przyszłej żony. To ona Aleksandra Mazur zaproponowała mi wspólny start w biegu na 10 km w Gdyni. A że uzyskałem, jak na amatora, dobry wynik (47 minut), postanowiłem, że to nie będzie mój ostatni bieg. I faktycznie tak się stało.

Na pierwsze treningi z Akademią Biegania zacząłem chodzić w 2014 roku, zaraz po tym jak przeprowadziłem się na pomorze. Podobało mi się zdrowe podejście do sportu. Długa rozgrzewka, a w części głównej wiele ćwiczeń ogólnorozwojowych z nastawieniem na wzmacnianie całego ciała, nie tylko nóg. Każdy trening kończył się rozciąganiem.

W 2015 roku po przeprowadzce do Lęborka, już wspólnie z żoną zorganizowaliśmy cykl treningów #LęborkBiega, skierowanych do amatorów biegania. Początki nie były łatwe, ale ilość chętnych przybywała. Równolegle zaangażowaliśmy się w akcję BiegamBolubię i tak po kilku tygodniach pracy prowadziliśmy już 4 treningi w tygodniu. I tak jest do dzisiaj.


Kkwalifikacje zawodowe: mgr Uniwersytetu Ekonomiczny w Katowicach, Wydział Ekonomii


Profil

Telefon: +48 600 429 346
Zawód: tata, trener
Trener biegania Pawel Mazur

Umiejętności/
Cechy

Cechy charakteru: Komunikatywność, dbałość o dobre relacje międzyludzkie, sumienność, uczciwość, słowność, samodzielność.
Umiejętności: Planowanie i organizowanie, praca w grupie i zarządzanie zespołem, przewidywanie, przygotowanie pracy.
Zainteresowania: Bieganie, tworzenie.
Trener biegania, % 65
Bieganie, % 90
Nordic Walking, % 50
Fotografia sportowa, % 63
Reklama/marketing, % 70
HTML/CSS, % 81

Doświadczenie zawodowe

2015– do chwili obecnej

Trener biegania w Lęborku

Trener akcji #LęborkBiega organizowanej przez Stowarzyszenie KREATIVSPORT w Lęborku. Treningi biegowe organizowane są trzy razy w tygodniu dla młodzieży i dorosłych z podziałem na ćwiczenia siły biegowej, techniki kroku biegowego oraz wytrzymałości biegowej.
Trener akcji #BiegamBoLubię w Lęborku organizowanej przez Fundację Wychowania przez Sport. Treningi biegowe dla poczatkujących, dzieci i dorosłych organizowane są raz w tygodniu, z nastawieniem na ćwiczenia ogólnorozwojowe.