Parami na START w Lęborku

Zawody biegowe w formie sztafety na bieżni lekkoatletycznej
Strona główna / Zajęcia biegowe / Parami na START

Parami na START w Lęborku

  • Parami na START 2017
  • Parami na START 2017
  • Parami na START 2017

Parami na START to zawody biegowe w formie sztafety na stadionie lekkoatletycznym. Zawody dla par, czyli dwóch zawodników z zastrzeżeniem różnej płci. Tak więc zapraszamy małżeństwa, pary, przyjaciół, sąsiadów, kolegów z pracy i wszystkich tych, którzy pary nie posiadają. Już na zawodach połączymy wolne atomy w zespoły.,/p>

Zawody odbywają się w formie sztafety. Każda z par będzie miała do pokonania łącznie 4km (po 5 okrążeń na osobę). Zmiany dokonuje się co okrążenie w strefie zmian. Wygrywa zespół, który jako pierwszy pokona ten dystans.

2
razy w roku
4
km do przebiegnięcia
2
osoby w zespole
0
Zupełnie za darmo!

Założeniem zawodów "Parami na START" jest wzięcie udziału w biegach sztafetowych amatorów i miłośników biegania, którzy chcą spróbować rywalizacji w formie sztafety na stadionie. Dogodny dystans i forma zawodów daje szanse udziału w nich nawet początkującym biegaczom. Dzięki dogodnej lokalizacji stadionu, zawody te są również atrakcyjne dla kibiców. Dodatkową motywacją są nagrody w nietypowych kategoriach.

Zawody te maja również na celu rozbudzenie wśród uczestników chęci udziału w innych zawodach biegowych w Lęborku: “Grand prix Lęborka” i bieg św. Jakuba Apostoła, jak i reprezentowania miasta Lębork podczas imprez sportowych na terenie całej Polski i poza granicami.


Parami na START 2017
Parami na START 2017
Parami na START 2017
Parami na START 2017
Parami na START 2017
Parami na START 2017
Parami na START 2017

Akcja "Parami na START" została zgłoszona do programu "Budżet obywatelski 2017". Jeśli chciałbyś wspomóc finansowanie tych zawodów, prosimy GŁOSUJ! Pamiętaj. Parami na START to akcja bezpłatna i dla każdego!

Masz pytania odnośnie treningów, diety, planów treningowych? Chciałbyś dowiedzieć się więcej o działalności Stowarzyszenia?

Prosimy napisz do nas