Trasy biegowe w Lęborku

Miejsca, które polecamy i gdzie sami biegamy
Strona główna / Trasy biegowe

Trasa ŻÓŁTA

Pętla rozpoczynająca się przy Cmentarzu Żołnierzy Radzieckich, zaraz za osiedlem leśnym. Można tutaj dojść, dobiec lub podjechać samochodem przez ul. Osiedle leśne. Świetne miejsce na niedzielny trening. Równe i utwardzone podłoże sprzyja przy szybkim biegu. Początkowy podbieg o długości 490m zmeczy każdego. Końcowa część trasy zrekompensuje początkowe trudności.


Trasa BŁĘKITNA

Pętla rozpoczynająca się przy parkingu basenu RAFA, zaraz przy stadionie Pogoni Lębork. Dystansem zbliżona do bieżni lekkoatletycznej. 4 proste, 4 zakręty. Teren jest prawie płaski, a podłoże różnorodne. Dla początkujących.

Trasa JASNO ZIELONA

Pętla wokół strzelnicy. Rozpoczyna się w tym samym punkcie co trasa pomarańczowa, ale biegnie w przeciwną stronę. Dobre miejsce przy średniej trudności trening. Różnica wysokości to zaledwie 15m, a dwie długie proste są szerokie i równe. Trasa jest popularna i można tu spotkać wielu amatorów biegania.


Trasa POMARAŃCZOWA

Pętla rozpoczynająca się przy jednostce wojskowej, zaraz przy strzelnicy. Najbliższa droga do trasy pomarańczowej, to ta z parkingu basenu RAFA, około 450m. Odpowiednie miejsce na mocny trening. Wszystko dzięki dystansowi oraz dużej różnicy wysokości, aż 48m. Trasa jest bardzo urozmaicona, szczególnie jej trzecia część.