Nordic Walking dla SENIORA!
Dla osób 50+

BEZPŁATNE zajęcia na wiosnę i jesień 2023.
Strona główna / Zajęcia biegowe / Nordic Walking dla SENIORA

Nordic Walking dla SENIORA!
Dla osób 50+

W okresach od 18 kwietnia do 30 maja i od 5 września do 31 października 2023 - ul. Kusocińskiego 56, godzina 17:30. Stadion Miejski.
  • Nordic Walking w Lęborku

Nordic Walking dla SENIORA 2023. Stowarzyszenie KREATIVSPORT oraz Starostwo Powiatowe w Lęborku, zapraszają na bezpłatne zajęcia Nordic Walking.
W okresach od 18 kwietnia do 30 maja oraz od 5 września do 31 października 2023, zapraszamy na cykl bezpłatnych treningów Nordic Walking

Spotykamy się:
  • w każdy wtorek i czwartek o 17:30, na parkingu basenu RAFA przy Stadionie Miejskim w Lęborku.

Zajęcia przeznaczone są dla osób w wieku emerytalnym, ale zapraszamy każdego, kto czuje, że odrobina ruchu jest mu potrzebna! W każdy wtorek i czwartek będziemy spacerować w pobliskim lesie i na stadionie. Zawsze zaczniemy od rozgrzewki, pokażemy kilka ciekawych ćwiczeń, a skończymy spokojnym rozciąganiem.

Bardzo ważne: zajęcia są dla każdego (amatorzy i zaawansowani). Są prowadzone przez doświadczonych trenerów. Nie musisz martwić się o swoja kondycję fizyczną. Na pewno dasz radę! ZAPRASZAMY każdego, kto chce aktywnie spędzić wolny czas.

Zajęcia Nordic Walking są organizowane przez Stowarzyszenie KREATIVSPORT i współfinansowane ze środków otrzymanych z Powiatu Lęborskiego na rok 2023.

2
Treningi w tygodniu
1
Spotykamy się w Lęborku
2
Przez 4 miesiące
0
Zupełnie za darmo!

Nordic Walking 2018

Masz pytania odnośnie treningów, diety, planów treningowych? Chciałbyś dowiedzieć się więcej o działalności Stowarzyszenia?

Prosimy napisz do nas