HopSIUP. Lekkoatletyka dla DZIECI

BEZPŁATNE zajęcia dla dzieci w wieku od 6 do 8 lat. Garczegorze.
Strona główna / Zajęcia biegowe / HopSIUP dla DZIECI

HopSIUP. Lekkoatletyka dla DZIECI

W okresach od 2 kwietnia do 24 wrzenia 2024 - Szkoła Podstawowa w Garczegorzu.
  • HopSiup dla DZIECI

HopSiup. Lekkoatletyka dla DZIECI 2024. Ruszamy już 2 kwietnia. Szkoła podstawowa w Garczegorzu.

Stowarzyszenie KREATIVSPORT oraz Gmina Nowa Wieś Lęborksa, zapraszają na bezpłatne zajęcia lekkoatletyczne dla dzieci w wieku od 6 do 8 lat. Już od 2 kwietnia, zapraszamy na cykl 26 bezpłatnych treningów HopSiup. Lekkoatletyka dla DZIECI 2024. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 6 do 8 lat bez udziału rodziców i pod okiem wykwalifikowanej Pani trener Aleksandry MAZUR absolwentki AWFiS w Gdańsku. Treningi odbywają się na sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Garczegorzu oraz o ile pogoda pozwoli na boisku szkolnym.

Zajęcia HopSiup. Lekkoatletyka dla DZIECI 2024 są odpowiedzią na brak odpowiedniej ilości ruchu, siedzący trybu życia, brak integracji i interakcji w grupie wśród dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, spowodowanego coraz większą ilością czasu spędzanego przez dzieci w mediach elektronicznych. Zajęcia mają charakter ogólnorozwojowy i integracyjny. Są prowadzone w formie gier i zabaw lekkoatletycznych.

Na BEZPŁATNE zajęcia HopSiup. Lekkoatletyka dla DZIECI 2024, zapraszamy od 2 kwietnia do 24 września 2024, w każdy wtorek (z wyjątkiem świąt) w godzinach 16:00 do 17:00.

Zajęcia HopSiup. Lekkoatletyka dla DZIECI 2024 są organizowane przez Stowarzyszenie KREATIVSPORT i współfinansowane ze środków Gminy Nowa Wieś Lęborska 2024.

1
Trening w tygodniu
1
Spotykamy się w Garczegorzu
26
Godziny treningu
0
Zupełnie za darmo!

HopSiup w Garczegorzu

Masz pytania odnośnie treningów, diety, planów treningowych? Chciałbyś dowiedzieć się więcej o działalności Stowarzyszenia?

Prosimy napisz do nas