HopSIUP. Lekkoatletyka dla DZIECI

BEZPŁATNE zajęcia dla dzieci w wieku od 4 do 7 lat. Garczegorze.
Strona główna / Zajęcia biegowe / HopSIUP dla DZIECI

HopSIUP. Lekkoatletyka dla DZIECI

W okresach od 14 kwietnia do 30 czerwca i od 8 września do 1 grudnia 2023 - Szkoła Podstawowa w Garczegorzu.
  • HopSiup dla DZIECI

HopSiup. Lekkoatletyka dla DZIECI 2023. Ruszamy już 14 kwietnia. Szkoła podstawowa w Garczegorzu.

Stowarzyszenie KREATIVSPORT oraz Gmina Nowa Wieś Lęborksa, zapraszają na bezpłatne zajęcia lekkoatletyczne dla dzieci w wieku od 4 do 7lat. Już od 14 kwietnia, zapraszamy na cykl 24 bezpłatnych treningów HopSiup. Lekkoatletyka dla DZIECI 2023. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 4 do 7 lat bez udziału rodziców i pod okiem wykwalifikowanej Pani trener Aleksandry MAZUR absolwentki AWFiS w Gdańsku. Treningi odbywają się na sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Garczegorzu oraz o ile pogoda pozwoli na boisku szkolnym.

Zajęcia HopSiup. Lekkoatletyka dla DZIECI 2023 są odpowiedzią na braku odpowiedniej ilości ruchu, siedzący trybu życia, braku integracji i interakcji w grupie wśród dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, spowodowanego coraz większą ilością czasu spędzanego przez dzieci w mediach elektronicznych. Zajęcia mają charakter ogólnorozwojowy i integracyjny. Są prowadzone w formie gier i zabaw lekkoatletycznych.

Na BEZPŁATNE zajęcia HopSiup. Lekkoatletyka dla DZIECI 2023, zapraszamy od 14 kwietnia do 30 czerwca oraz od 8 września do 1 grudnia 2023, w każdy piątek (z wyjątkiem świąt) w godzinach 16:00 do 17:00.

Zajęcia HopSiup. Lekkoatletyka dla DZIECI 2023 są organizowane przez Stowarzyszenie KREATIVSPORT i współfinansowane ze środków Gminy Nowa Wieś Lęborska 2023.

1
Trening w tygodniu
1
Spotykamy się w Garczegorzu
24
Godziny treningu
0
Zupełnie za darmo!

HopSiup w Garczegorzu

Masz pytania odnośnie treningów, diety, planów treningowych? Chciałbyś dowiedzieć się więcej o działalności Stowarzyszenia?

Prosimy napisz do nas